Zespół Szkół w Korycinie , 16-140 Korycin ul. Szkolna 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(Pieczęć szkoły)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kuratorium Oświaty w Białymstoku (rejon1,2,3)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Delegatura Kuratorium Oświaty w Łomży (rejon 4,5)

 

 

 

 

 

 

 

 

Delegatura Kuratorium Oświaty w Suwałkach (rejon 6)

 

 

Wojewódzki Konkurs Historyczny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rejon 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PROTOKÓŁ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

z przebiegu stopnia rejonowego Konkursu Historycznego przeprowadzonego w dniu 16 lutego 2010r.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komisja w składzie:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Adam Gil - przewodniczący

 

Grażyna Ciszkowska - wiceprzewodniczący

 

Rafał Sanik – sekretarz

Andrzej Krzysztof Lingo – członek

Bogusława Szczerbińska – członek

Mariusz Łapiński – członek

Elżbieta Konieczko - członek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

stwierdza, że w Konkursie uczestniczyło 28 uczniów z 10 szkół.

Liczba punktów do zdobycia: 77 punktów.

Minimum kwalifikacyjne wynosi: 69 punktów.

Do stopnia wojewódzkiego zakwalifikowali się uczniowie:

L.p.

Dane ucznia

Dane nauczyciela przygotowującego ucznia do konkursu

Szkoła

Liczba uzyskanych punktów

Kod

Imię

Nazwisko

Data urodzenia

Miejsce urodzenia

Klasa

Imię

Nazwisko

Pełna nazwa

Adres

1

KHG3

Piotr

Mikłosz

06.06.1994

Dąbrowa Biał

IIIe

Rafał

Sanik

ZSS Gimnazjum im.AK w Dąbrowie Biał.

ul.Szkolna 9a

67

2

 

KHG25

 

Mateusz

 

Gościło

 

17.01.1994

 

Sokółka

 

III

Dariusz

Baranowski

Gimnazjum Suchowola

ul. Augustowska 2 , 16-150 Suchowola

66,5

Do stopnia wojewódzkiego nie zakwalifikowali się uczniowie:

L.p.

Dane ucznia

Dane nauczyciela przygotowującego ucznia do konkursu

Szkoła

Liczba uzyskanych punktów

Kod

Imię

Nazwisko

Data urodzenia

Miejsce urodzenia

Klasa

Imię

Nazwisko

Pełna nazwa

Adres

1

KHG2

Paweł

Rysiejko

13.03.1996

Sokółka

I b

Mirosław

Hańczaruk

ZSS Gimnazjum im.AK w Dąbrowie Biał.

ul.Szkolna 9a

61,5

2

KHG12

Izabela

Fiedorowicz

21.01.1995

Sokółka

II d

Marzena

Horsztyńska

Gimnazjum nr 1 im.Jana Pawła II w Sokółce

16-100 Sokółka ul.Mickiewicza 2a

61,5

3

KHG26

Mateusz

Trochim

14.02.1994

Białystok

III

Dariusz

Baranowski

Gimnazjum Suchowola

ul. Augustowska 2 , 16-150 Suchowola

61

4

KHG18

Wojciech

Nietupski

26.04.1995

Sokółka

II

Andrzej

Kupidłowski

ZSS w Krynkach Gimnazjum

ul.Aleja Szkolna 10,16-120 Krynki

59,5

5

KHG1

Marta

Żdanuk

05.01.1994

Sokółka

IIId

Elżbieta

Komosa

ZSS Gimnazjum im.AK w Dąbrowie Biał.

ul.Szkolna 9a

59

6

KHG9

Anna

Dziewiątkowska

21.07.1994

Dąbrowa Biał

III b

Grażyna

Ciczkowska

Gimnazjum nr 2 w Różanymstoku

Różanystok 7

58,5

7

KHG14

Paweł

Muszyński

05.04.1994

Sokółka

III i

Marzena

Horsztyńska

Gimnazjum nr 1 im.Jana Pawła II w Sokółce

16-100 Sokółka ul.Mickiewicza 2a

57,5

8

KHG27

Justyna

Rogalska

19.02.1994

Sokółka

III

Dariusz

Baranowski

Gimnazjum Suchowola

ul. Augustowska 2 , 16-150 Suchowola

57,5

9

KHG20

Tomasz

Pawłowski

14.03.1995

Sokółka

II b

Cecylia

Grygotowicz

Zespół Szkół w Kuźnicy Gimnazjum w Kuźnicy

Jagiellońska 1

56

10

KHG21

Monika

Kucharewicz

06.06.1995

Sokółka

II

Mariusz

Łapiński

Gimnazjum im.Powstańców Styczniowych w Szudziałowie

ul.Szkolna 1 16-113 Szudziałowo

56

11

KHG6

Karol

Wysocki

23.05.1995

Sokółka

II a

Elżbieta

Suszczyńska

Zespół Szkół Integracyjnych Gimnazjum nr 3

16-100 Sokółka ul.Szkolna 2

53,5

12

KHG15

Edyta

Matel

14.02.1994

Sokółka

III a

Agata

Baranowska

Zespół Szkół Samorządowych Gimnazjum w Janowie

ul.Białostocka 16,16-130 Janów

52

13

KHG28

Tomasz

Skorupski

04.02.1994

Dąbrowa Białostocka

III

Dariusz

Baranowski

Gimnazjum Suchowola

ul. Augustowska 2 , 16-150 Suchowola

51,5

14

KHG13

Karolina

Moroz

03.01.1995

Sokółka

II b

Andrzej

Lingo

Gimnazjum nr 1 im.Jana Pawła II w Sokółce

16-100 Sokółka ul.Mickiewicza 2a

48

15

KHG17

Dawid

Deresz

28.11.1994

Sokółka

IIIb

Agata

Baranowska

Zespół Szkół Samorządowych Gimnazjum w Janowie

ul.Białostocka 16,16-130 Janów

46,5

16

KHG4

Sylwia

Stupak

25.05.1995

Dąbrowa Biał

II c

Mirosław

Hańczaruk

ZSS Gimnazjum im.AK w Dąbrowie Biał.

ul.Szkolna 9a

44,5

17

KHG19

Piotr

Grzybek

06.09.1994

Sokółka

III

Andrzej

Kupidłowski

ZSS w Krynkach Gimnazjum

ul.Aleja Szkolna 10,16-120 Krynki

43

18

KHG11

Rafał

Wardach

21.07.1994

Nowy Jork

III a

Grażyna

Ciczkowska

Gimnazjum nr 2 w Różanymstoku

Różanystok 7

41

19

KHG22

Patrycja

Kiczuk

04.02.1995

Białystok

II

Mariusz

Łapiński

Gimnazjum im.Powstańców Styczniowych w Szudziałowie

ul.Szkolna 1 16-113 Szudziałowo

40,5

20

KHG5

Magdalena

Kananowicz

04.04.1995

Dąbrowa Biał

II e

Mirosław

Hańczaruk

ZSS Gimnazjum im.AK w Dąbrowie Biał.

ul.Szkolna 9a

40

21

KHG16

Anna

Pieszko

24.05.1994

Sokółka

III a

Agata

Baranowska

Zespół Szkół Samorządowych Gimnazjum w Janowie

ul.Białostocka 16,16-130 Janów

40

22

KHG24

Angelika

Bobryk

07.08.1994

Dąbrowa Biał

III

Agnieszka

Strankowska

Gimnazjum

Nowy Dwór ul.Kolejowa 2

30,5

23

KHG7

Patryk

Poskrobko

20.02.1996

Sokółka

II b

Elżbieta

Suszczyńska

Zespół Szkół Integracyjnych Gimnazjum nr 3

16-100 Sokółka ul.Szkolna 2

30

24

KHG10

Kinga

Sićko

30.12.1994

Białystok

III b

Grażyna

Ciczkowska

Gimnazjum nr 2 w Różanymstoku

Różanystok 7

27,5

25

KHG8

Łukasz

Nowosada

23.01.1995

Sokółka

II a

Elżbieta

Suszczyńska

Zespół Szkół Integracyjnych Gimnazjum nr 3

16-100 Sokółka ul.Szkolna 2

27

26

KHG23

Sara Laura

Kuryłowicz

08.12.1995

Sokółka

II

Mariusz

Łapiński

Gimnazjum im.Powstańców Styczniowych w Szudziałowie

ul.Szkolna 1 16-113 Szudziałowo

24,5

Podpisy członków komisji:

Adam Gil

Grażyna Ciszkowska

Rafał Sanik

Andrzej Krzysztof Lingo

Bogusława Szczerbińska

Mariusz Łapiński

Elżbieta Konieczko