WYNIKI  FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO VII KONKURSU WIEDZY BIBLIJNEJ

 

Lp. Nazwisko i imię ucznia Szkoła Ilość zdobytych punktów Uwagi
1. Eksterowicz Anna Gimnazjum Nr 1 w Suwałkach 50 Laureatka
2. Kozikowska Urszula Gimnazjum im. ks. Wacława Rabczyńskiego
Wasilków
49 Laureatka
3. Szuchniewicz Faustyna PG 1 im. Noblistów Polskich w Łomży 49 Laureatka
4. Makar Mateusz Gimnazjum w Krynkach 48 Laureat
5. Szewczyk Malwina Publiczne Gimnazjum Nr 5w Białymstoku 48 Laureatka
6. Maszkiewicz Sylwia Gimnazjum im. prof. A. Pałczyńskiego w Danówku 48 Laureatka
7. Syed Norina Zespół Szkół Nr 2 im. A. Mickiewicza
w Bielsk Podlasakim
45 Laureatka
8. Osewska Karolina Gimnazjum Nr 3 Zespół Szkół Nr 2 w Suwałkach 45 Laureatka
9. Kułakowski Krzysztof Publiczne Gimnazjum w Krynkach 45 Laureat
10. Lubińska Anna Gimnazjum Nr 7 w Suwałkach 45 Laureatka
11. Bondar Łukasz Publiczne Gimnazjum Nr 4 Białystok 44  
12. Domaszewska Małgorzata Gimnazjum Nr 1 Łapy 44  
13. Ostaszewska Ewelina Gimnazjum im. ks. W. Rabczyńskiego w Wasilkowie 44  
14. Teresiński Paweł Publiczne Gimnazjum Nr 8 Łomża 44  
15. Baluta Paulina Gimnazjum Nr 2 w Sejnach 43  
16. Chrostowska Maria Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Grajewie 43  
17. Juszkiewicz Judyta Gimnazjum Nr 3 w Suwałkach 42  
18. Kalinowska Katarzyna Gimnazjum im. M. Kopernika 
Wysokie Mazowieckie
42  
19. Halicka Marta Publiczne Gimnazjum Nr 2 w Białymstoku 41  
20. Kropiewnicka Anna Publiczne Gimnazjum Nr 12 w Białymstoku 41  
21. Lubowicki Larys Gimnazjum Nr 1 w Bielsku Podlaskim 40  
22. Tyczyński Hubert Publiczne Gimnazjum Nr 12 w Białymstoku 40  
23. Gałka Daniel ZSO Zambrów 39  
24. Karabowicz Justyna Publiczne Gimnazjum Nr 13 w Białymstoku 39  
25. Słoma Aneta Gimnazjum w Krynkach 38  
26. Galas Anna Gimnazjum im. Jana Pawła II w Czarnej B-stockiej 37  
27. Hrynkiewicz Justyna Gimnazjum Nr 2 im. A. Mickiewicza
Bielsk Podlaski
37  
28. Szepietowska Katarzyna Zespól Szkól Rosochate Kościelne 37  
29. Tobiaszewska Ewa Publiczne Gimnazjum Nr 8 w Białymstoku 37  
30. Malinowska Anna Publiczne Gimnazjum Nr 9 w Białymstoku 36  
31. Jaźwińska Milena Zespół Szkól Rosochate Kościelne 35  
32. Kwiatek Kamil 12 Gimnazjum w Białymstoku 35  
33. Małyszko Karolina Gimnazjum im. "Solidarności" w Korycinie 35  
34. Michalski Jacek Publiczne Gimnazjum Nr 3 w Łomży 35  
35. Mróz Mateusz Gimnazjum im. Armii Krajowej w Dabrowie B-stockiej 35  
36. Skrodzka Magdalena Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Grajewie 35  
37. Jewko Dawid Gimnazjum Nr 6 Suwałki 34  
38. Puchalska Karolina Gimnazjum w Janowie 34  
39. Krawczun Katarzyna Publicze Gimnazjum Nr 4 w Białymstoku 34  
40. Rzepniewska Anna Gimnazjum im. Jana Pawła II w Boćkach 34  
41. Ustymowicz Justyna Gimnazjum Sportowe w Supraślu 34  
42. Gołaszewska Magdalena Zespól Szkół w Rosochatym Kościelnym 33  
43. Gromadzka Anna Gimnazjum w Jasionówce 33  
44. Krutul Zofia Katolickie Gimnazjum im. Matki Bożej Miłosierdzia
w Białymstoku
33  
45. Kryńska Małgorzata Gimnazjum Nr 2 im. A. Mickiewicza
w Bielsku Podlaskim
33  
46. Kwit Barbara Publiczne Gimnazjum Nr 2 im. Sybiraków
w Grajewie
33  
47. Marczak Patrycja Zespól Szkól Sportowych w Supraślu 33  
48. Milewska Justyna Publiczne Gimnazjum im. PCK w Grajewie 33  
49. Nikiel Anna Zespół Szkół Samorządowych w Zabielu 33  
50. Cypielewska Paulina Gimnazjum Nr 2 w Suwałkach 32  
51. Kamieńska Anna Gimnazjum w Wasilkowie 32  
52. Skrzyńska Anna Gimnazjum Nr 7 w Suwałkach 32  
53. Karwowska Agnieszka Gimnazjum w Danówku 31  
54 Komła Sylwia Zespół Szkół Integracyjnych w Sokółce 31  
55. Marcinkiewicz Sylwia Gimnazjum w Puńsku 31  
56. Bronakowska Elżbieta Gimnazjum im. Gen. Ignacego Prądzyńskiego
w Białobrzegach
30  
57. Krymska Agata Gimnazjum w Goniądzu 30  
58. Piotrowska Natalia Sportowe Gimnazjum w Supraślu 30  
59. Pomian Maciej Gimnazjum w Janowie 30  
60. Wowak Ewa Zespół Szkół w Białobrzegach 30  
61. Drużyńska Jolanta Publiczne Gimnazjum Nr 6 w Białymstoku 29  
62. Konopka Michał Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kolnie 29  
63. Szczerba Sebastian Gimnazjum w Janowie 29  
64. Łebkowska Patrycja Publiczne Gimnazjum Nr 3 w Łomży 28  
65. Mokrycki Łukasz Gimnazjum w Puńsku 28  
66. Statkiewicz Agnieszka Gimnazjum Nr 2 w Suwałkach 28  
67. Bierć Piotr Gimnazjum im. Jana Pawła II w Jaświłach 27  
68. Bykuć Ewelina Gimnazjum im. Jana Pawła II w Jaświłach 27  
69. Kowalik Ilona Publiczne Gimnazjum Nr 3 w Łomży 26  
70. Bucewicz Klaudia Gimnazjum Nr 2 w Suwałkach 25  
71. Kulfan Karol Marcin Gimnazjum im. Jana Pawła II w Jaświłach 25  
72. Światłowska Sylwia Gimnazjum w Puńsku 25  
73. Pacuk Paulina Publiczne Gimnazjum Nr 7 w Białymstoku 24  
74. Schmidt Joanna Publiczne Gimnazjum w Białowieży 24  
75. Kalinowska Malwina Publiczne Gimnazjum w Białowieży 22  
76. Cherubin Michał Gimnazjum Nr 3 w Suwałkach 21  
77. Siarkowska Katarzyna Gimnazjum w Białobrzegach 20