WYDARZENIA

Zajęcia organizowane w czasie ferii zimowych. Czytaj >>>


Akcja charytatywna ph. "O uśmiech i radość dziecka"
W dniach 02.12 – 20.12.2013 r. odbyła się zbiórka charytatywna darów rzeczowych z myślą o  podopiecznych sokólskiego oddziału Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej. Uczniowie i nauczyciele ofiarowali potrzebującym dzieciom kilka kartonów zabawek, przyborów szkolnych, książek, słodyczy oraz ubrań. Wolontariusze ze szkolnego koła „Pomocna dłoń” - organizatorzy akcji, składają serdeczne podziękowania wszystkim ofiarodawcom, a w szczególności zuchom z gromady Krasnoludkowy Ród, którzy wykazali się wyjątkową hojnością.


11 stycznia - Zuchowy Bal Karnawałowy
Gromada Zuchowa bawiła się w Sokółce na Balu Karnawałowym. Każde dziecko miało przebranie. Zuchy wykazywały się swoimi umiejętnościami tanecznymi, brały udział w różnych konkursach. Dla wszystkich uczestników balu przygotowano poczęstunek. Przy dobrej muzyce i w miłej atmosferze szybko mijał czas.


UWAGA!

Obiady wydawane będą od dnia 13. 01. 2014 r. (poniedziałek). Wpłaty za obiady na m-c styczeń 2014 r. dokonujemy na konto  IDEA BANK Nr 21 1950 0001 2006 0417 2020 0002 na adres PPHU AGAZA Agata Zajer, Barszczewo 2A,  16-070 Choroszcz w kwocie: 10 dni x 4,09 złotych brutto
Telefon kontaktowy: 85 719 27 72 lub 512 276 100


W dniach 07 – 10 stycznia 2014 r. w Zespole Szkół w Korycinie warsztaty  z uczniami realizują w ramach projektu Enjoy My Origin (AIESEC Polska Komitet Lokalny Białystok) praktykantki z Chin i Indonezji.  Nasi uczniowie mają możliwość lepszego poznania  innych kultur i różnic pomiędzy nimi.  Uczestnicząc w zajęciach  będą doskonalić umiejętność posługiwania się językiem angielskim, uświadomią sobie również, że istnieje potrzeba szybkiej adaptacji do zmian zachodzących w dzisiejszym świecie oraz nabędą umiejętność  efektywnej pracy w międzynarodowym zespole, środowisku.  Poznają sposoby pracy z różnymi narodowościami  w XXI wieku.
W szkole zorganizowano apel, studentki powitał  Wójt Gminy Korycin Mirosław Lech wraz z Dyrektorem Zespołu Szkół Ewą Bojarzyńską.  W kolejnych dniach odbywać się będą warsztaty z uczniami.


"Bóg zszedł na ziemię"

20 grudnia oraz 2 stycznia uczniowie gimnazjum i młodszych klas zaprezentowali społeczności szkolnej oraz zaproszonym gościom jasełka pt. „Bóg zszedł na ziemię”. W humorystyczny, ale i wzruszający sposób ukazali okoliczności narodzin Jezusa Chrystusa. Wszystkim występującym oraz organizatorom świątecznego spektaklu serdecznie dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów.Wędrówka Betlejemskiego Światła Pokoju

Betlejemskie Światło Pokoju – to skautowa i harcerska akcja przekazywania przed Świętami Bożego Narodzenia ognia – symbolu ciepła, miłości, pokoju i nadziei. Gromada zuchowa odebrała Betlejemskie Światło Pokoju z Chorągwi Białostockiej ZHP. Zuchy przekazały światełko do przedszkola, szkoły oraz do kościoła. Tegoroczne hasło „Wyjdź z  cienia. Pokaż dobro!” zachęca nas do pracy nad sobą. Każdy z nas posiada w sobie dobro, którym może ubogacać innych.


13 grudnia - zuchowy opłatek
W 17 Gromadzie Zuchowej „Krasnoludkowy Ród” odbyło się Spotkanie Opłatkowe. Zuchy ubrały choinkę i przygotowały wigilijny stół. Wysłuchały gawędy o bożonarodzeniowych tradycjach. Po podzieleniu się opłatkiem i złożeniu sobie życzeń był skromny poczęstunek. Nie zabrakło  wspólnego śpiewania kolęd.


 

Dalej "WYDARZENIA" >>>

KORYCIN


Korycin liczy 460 mieszk. Położony w województwie podlaskim, u zbiegu dróg  nr 8 i 671. Siedziba władz gminnych.
Historia Korycina sięga XVI-tego wieku. Na skraju Puszczy Kuźnickiej powstała osada  Dąbrówka - Kumiałka.

                           Więcej >>>


Podlaska Rodzina Szkół Imienia Bohaterów Walki
o Niepodległość Rzeczypospolitej


 !!! Wojewódzki Sejmik Aksjologiczny


   Więcej >>>


Ministerstwo Edukacji Narodowej

Centralna Komisja EgzaminacyjnaPoradnik dotyczący organizacji wyjazdu zorganizowanej grupy dzieci i młodzieży w woj. podlaskim

Copyright©Zespół Szkół w Korycinie 1998 - 2014
Ostatnia aktualizacja: 24 stycznia 2014 r.