XXXI edycja Turnieju BRD - eliminacje powiatowe

Z mieszanymi uczuciami wracaliśmy z eliminacji powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego, rozegranych 14 i 15 kwietnia w Sokółce.

Bardzo miłą niespodziankę sprawiła reprezentacja Szkoły Podstawowej. Drużyna w składzie: Kopciewski Jakub, Lengiewicz Sylwia, Matel Natalia, Paszko Adam, po raz pierwszy uczestnicząca w zawodach, zajęła IV miejsce wśród 12 startujących zespołów. Najlepszymi okazali się reprezentanci szkoły Podstawowej w Zwierzyńcu.

"Na tarczy wróciła" reprezentacja Gimnazjum. Drużyna w składzie: Kowalewski Andrzej, Sienkiewicz Konrad, Szubzda Piotr zajęła VII miejsce. To trochę za mało, szczególnie po ubiegłorocznych wynikach. Chłopcy słabo pojechali tor przeszkód i nawet niezły wynik uzyskany w rozwiązywaniu  testów, nie pozwolił na poprawienie końcowej lokaty.
W tej kategorii zawody wygrała reprezentacja Gimnazjum Integracyjnego w Sokółce.

Pozostaje nam wierzyć, że za rok będzie lepiej.