Wyniki

VIII Konkursu Biblijnego 2007/2008

 

Lp.

Szkoła

Uczestnicy konkursu

Uzyskane wyniki

1

Zespół Szkół Samorządowych

Gimnazjum Nr 3

ul. Mickiewicza 1

16 - 300 Augustów

1. Łapińska Agnieszka

47

2. Galicki Michał

50

3. Jóźwik Karol

37

2

Publiczne Gimnazjum Nr 4 ul. Ciepła 32

Białystok

 4. Bondar Łukasz

58 laureat

3

Publiczne Gimnazjum Nr 5 im. Sługi Bożego Jana Pawła II

ul. Pułaskiego 25

15 – 337 Białystok

5. Kowalski Norbert

36

4

Publiczne Gimnazjum Nr 7 ul. Stołeczna 6

Białystok

7. Zaremba Piotr

52

5

Publiczne Gimnazjum Nr 8 ul. M. Konopnickiej 3

Białystok

 8. Matosek Anna

51

9. Konecki Dawid

25

6

Gimnazjum Nr 12

ul. Pietrasze 29

15 – 131 Białystok

10. Juziuk Anna

44

11. Sawicka Weronika

52

7

Publiczne Gimnazjum Nr 18 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego

ul. Magnoliowa 13

Białystok

12. Szczebiot Katarzyna

21

13. Saganowski Marcin

23

8

Gimnazjum Sportowe Nr 19 ul. Kamienna 15

Białystok

14. Kierznowska Martyna

44

9

Zespół Szkół Sportowych nr 1

Publiczne Gimnazjum Nr 20 ul. Promienna 13a

Białystok

15. Paszkiewicz Mateusz

46

16. Brzozowska Gabriela

47

10

Publiczne Gimnazjum Nr 31 ul. Dojlidy Górne 48

15 – 572 Białystok

17. Sadowska Małgorzata

55 laureat

18. Piaścik Beata

44

19. Stasiewicz Emilia

35

11

Katolickie Gimnazjum

ul. Kościelna 3

Białystok

 20. Krutul Zofia

47

12

Społeczne Gimnazjum Nr 1

ul. Mickiewicza 95

15 – 257 Białystok

21. Król Mateusz

36

13

Gimnazjum Nr 1 im. Niepodległości Polski

Bielsk Podlaski

22. Misiuk Jacek

32

23. Kolasa Natalia

46

24. Rogozińska Monika

46

14

Zespół Szkół im. A. Mickiewicza

ul. Mickiewicza 126

Bielsk Podlaski

25. Hrynkiewicz Monika

43

26. Syed Aneta

49

27. Petkiewicz Agnieszka

50

15

Publiczne Gimnazjum Glinnik

 17 – 120 Brańsk

28. Marczuk Monika

49

29. Moczulski Hubert

51

30. Muczyńska Anna

42

16

Gimnazjum im. Jana Pawła II

ul. Prusa 1

16 – 020 Czarna Białostocka

31. Kowalska Zuzanna

46

32. Bilska Paulina

40

17

Gimnazjum

Danówek

19 – 200 Grajewo

33. Bobowska Julia

50

18

Zespół Szkół

Gimnazjum

ul. Szkolna 9A

16 – 200 Dąbrowa Białostocka

34. Kopańko Karol

55 laureat

35. Domin Mateusz

40

19

Gimnazjum

Goniądz

36. Pełszyńska Ewelina

34

37. Saniewska Edyta

48

20

Zespół Szkół

Gimnazjum

ul. Szkolna 7

18 – 507 Grabowo

38. Ramotowska Renata

32

21

Publiczne Gimnazjum Nr 1 ul. Szkolna 12

19 – 200 Grajewo

39. Maciorowska Katarzyna

53

40. Modzelewska Marta

51

41. Kotarski Paweł

40

22

Gimnazjum Nr 3

ul. Konstytucji 3 Maja 23

19 – 200 Grajewo

42. Chodnicki Daniel

40

23

Gimnazjum Nr 2

ul. Mickiewicza 1

19 – 200 Grajewo

43. Modzelewska Magda

48

24

Zespół Szkół

Gimnazjum

ul. Białostocka

16 – 130 Janów

44. Solnik Karolina

48

45. Urban Paulina

39

46. Michnowicz Katarzyna

50

25

Gimnazjum

Jedwabne

47. Kozikowska Katarzyna

38

48. Tocicka Milena

49

26

Gimnazjum im. Jana Pawła II

Kolno

49. Świsłocka Małgorzata

50

50. Koprowska Aneta

55 laureat

27

Zespół Szkół

Gimnazjum im. „Solidarności”

ul. Szkolna 1

16 – 140 Korycin

51. Małyszko Karolina

43

28

Gimnazjum

16 – 503 Krasnopol

52. Ślązak Martyna

46

29

Zespół Szkół Samorządowych

Gimnazjum

Aleja szkolna 10

Krynki

53. Słoma Aneta

53

54. Rudnik Marta

41

55. Szymczyk Alicja

57 laureat

30

Gimnazjum Nr 1

ul. Matejki 19

Łapy

56. Zimnoch Joanna

35

57. Zawadzki Wojciech

21

31

Publiczne Gimnazjum Nr 1 ul. Reymonta 9

18 – 400 Łomża

58. Chodnicka Karolina

55 laureat

59. Rybicka Beata

52

60. Długokencka Joanna

48

32

Gimnazjum Nr 3

ul. M. C. Skłodowskiej 5

Łomża

61. Młodzianowska Paulina

27

33

Gimnazjum Nr 8

 ul. Księżnej Anny 8

18 – 400 Łomża

62. Teresiński Paweł

47

63. Dąbrowski Dawid

46

34

Gimnazjum

ul. Sienkiewicza 21

16 – 050 Michałowo

 64. Suproń Łukasz

45

35

Gimnazjum

 ul. Kolejowa 2

16 – 205 Nowy Dwór

65. Bubieńczyk Aneta

50

66. Marcinkiewicz Edyta

41

67. Andrukiewicz Ewa

49

36

Zespół Szkół Ogólnokształcących

Gimnazjum

 ul. Dworna 5

16 – 427 Przerośl

68. Danilewicz Martyna

51

69. Renkiewicz Magdalena

47

37

Gimnazjum

ul. Mazowiecka 5

18 – 220 Rosochate Kościelne

70. Jaźwińska Milena

53

71. Paszkiewicz Sebastian

44

72. Szepietowska Katarzyna

54

38

Zespół Szkół im. Jana Pawła II

Gimnazjum

ul. Szkolna 2

17 – 123 Rudka

73. Gawrysiak Emilia

54

39

Gimnazjum Nr 1

ul. Mickiewicza 36

16 – 500 Sejny

74. Zdancewicz Monika

48

75. Kamińska Aleksandra

53

76. Dereń Dorota

44

40

Zespół Szkół Ogólnokształcących

Gimnazjum Nr 2

 ul. Łąkowa 1

Sejny

77. Baluta Paulina

55 laureat

78. Luto Joanna

47

41

Gimnazjum Nr 2

im. Jana Pawła II

Siemiatycze

79. Jaszczołt Diana

48

80. Koc Ewelina

43

42

Gimnazjum Nr 1

ul. Mickiewicza

16 – 100 Sokółka

81. Matwiejczyk Ada

37

43

Zespół Szkół Integracyjnych

Gimnazjum Nr 3

ul. Szkolna 2

16 – 100 Sokółka

82. Badura Marcin

43

83. Krasnodębski Piotr

46

84. Dudziuk Dominika

31

44

Gimnazjum im. M. Konopnickiej

 ul. Kościuszki 47b

16 – 400 Suwałki

85. Kowalewska Aneta

48

86. Osewska Urszula

50

45

Gimnazjum Nr 6

ul. Minkiewicza 50

16 – 400 Suwałki

87. Markowska Dorota Maria

57 laureat

88. Lemiesz Marzena

39

89. Jacewicz Mateusz

45

46

Gimnazjum Nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Antoniewicza 5

16 – 400 Suwałki

90. Kawko Marcin

54

91. Chmielewska Agnieszka

50

47

Zespół Szkół Nr 2

Gimnazjum nr 3

ul. Kościuszki 36

16 – 400 Suwałki

92. Popławska Martyna

46

93. Brzozowska Katarzyna

57 laureat

94. Mancewicz Łukasz

54

48

Zespół Szkół Nr 8

Gimnazjum Nr 1

ul. Kościuszki 126

16 – 400 Suwałki

95. Eksterowicz Anna

60 laureat

96. Sawicki Emil

58 laureat

97. Siwicki Dawid

56 laureat

49

Gimnazjum

Sztabin

98. Pycz Mariola

40

99. Koszycki Mateusz

30

50

Zespół Szkół

Gimnazjum

Szumowo

100. Dębek Agnieszka

38

101. Świerżewska Magda

49

102. Chrapczyńska Anna

52

51

Gimnazjum im. Ks. Wacława Rabczyńskiego

ul. A. Mickiewicza 2

16- 010 Wasilków

103. Sańczyk Kamila

50

104. Onichimiuk Sebastian

52

105. Ostaszewska Ewelina

46

52

Gimnazjum

 ul. Piaskowa 13

19 – 230 Wąsosz

106. Samełko Adriana

49

107. Niebrzydowska Angelika

55 laureat

108. Kosińska Aneta

40

53

Gimnazjum im. M. Kopernika

ul. Ludowa 5

Wysokie Mazowieckie

109. Bieńkowska Zofia

56 laureat

110. Komorowska Martyna

57 laureat

111. Płotczyk Magdalena

46

54

Gimnazjum im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 17

17 – 132 Wyszki

112. Idźkowska Sylwia

46

113. Sokołowska Elżbieta

32

55

Zespół Szkół Samorządowych

Gimnazjum

Zabiele 110

18 – 500 Kolno

114. Nikiel Anna

44

115. Gromadzki Krzysztof

40

56

Zespół Szkół

Ogólnokształcących

Gimnazjum

ul. M. Konopnickiej 3

18 – 300 Zambrów

116. Baczewska Anna

36

117. Mendalka Ewelina

51

118. Klimaszewska Klaudia

43